Jak nosić apaszkę?

Moda na apaszki znowu powraca. Ten trend cieszy, bo to niezwykle kobiecy dodatek garderoby. Apaszki upodobały sobie Francuski, warto więc podpatrzeć, jak je noszą. Zakup eleganckiej, dobrej jakościowo apaszki to inwestycja na długie lata, ale też doskonały pomysł na prezent dla każdej kobiety. Jak zatem nosić apaszkę, z czym ją łączyć, by wyglądała efektownie i stylowo?

Tradycyjnie

Apaszka kojarzy się nam z elegancką, francuskim szykiem i warto ten tradycyjny sposób myślenia podtrzymać. Apaszkę  można zawiązać tradycyjnie na szyi, może być idealnym dopełnieniem sukienki czy prochowca. Nieco większa może stanowić ochronę przed chłodem. Zawadiacko przerzucona na plecy może stanowić nowy trend na jesień 2022.

Zamiast biżuterii

Niektóre panie wykorzystują apaszkę jako urozmaicenie biżuterii. Satynowy dodatek może stanowić bransoletkę noszoną na nadgarstku. Warto, by apaszka była różnokolorowa, pozwoli to na ożywienie każdej stylizacji. Są też zwolenniczki wplatania apaszek w kolczyki, choć wymaga to nieco odwagi i nonszalanckiego podejścia do mody.

Ozdoba do włosów

Wiele pań eksperymentuje z fryzurami, szczególnie jeśli posiadają długie włosy. Już w sezonie letnim 2022 kucyk opleciony apaszką stanowił nowy trend mody – zalicza się na pewno do ważnych aspektów kobiecej mody na lato. Taka fryzura wygląda niezwykle dziewczęco i ujmuje lat. Innym rozwiązaniem może być wplecenie apaszki w tradycyjny warkocz. Wygląda to oryginalnie i ciekawie. Apaszką można przewiązać także tradycyjnego, kobiecego koka lub podtrzymać nimi włosy, tworząc prostą  opaskę.

Oryginalny dodatek

Apaszka może być także dodatkiem do innych dodatków. Pleciony, letni koszyk z luźno puszczoną, przewiązaną apaszką wygląda świeżo i oryginalnie. To samo tyczy się eleganckich torebek czy damskich plecaków. Takie zestawienie pokazuje, że umiemy bawić się modą i cieszyć jej różnorodnością.

Apaszka zatem to dodatek, który powinien się znaleźć w garderobie każdej elegantki i estetki. Nic tak nie cieszy, jak delikatny kawałek materiału najwyższej jakości z logo znanej marki.