Biżuteria i zegarki marki Breil przykładem kreatywności i odważnych rozwiązań stylistycznych

Styl marki Breil łączy w sobie kreatywność odważnych zestawień i sinusoidalnych kształtów o niepowtarzalnym wyglądzie. Wszystkie kolekcje biżuterii i zegarków Breil są wykonane ze stali, ozdobione kamieniami, jaskrawymi kolorami lub po prostu z unikalnym designem.

O marce Breil

Breil to awangardowa marka, która od zawsze kreuje nowe trendy i dyktuje styl swoimi kolekcjami, w których stalowa biżuteria i zegarki zawsze wyprzedzają aktualne trendy – o marce sporo napisano na branżowym portalu www.bogacze.pl. Pierwszą kolekcją zegarków wprowadzoną na rynek była Breil Manta o wyjątkowym i eleganckim designie.

Zegarek Breil przez lata umacnia markę, pozostawiając identyfikujące piętno siły, śmiałości i zmysłowości, tworząc głęboką więź z użytkownikiem, reprezentując jego osobowość i charakter. Zegarki damskie Breil dostosowują się do stylu każdej kobiety, która chce podkreślić swoją zmysłowość. Dobrym przykładem mogą być zegarki z chronografem, spośród których możemy wybrać od klasycznego srebrnego koloru po złoty lub by podkreślić elegancję model ze skórzanym paskiem.

O rodzajach zegarków

Damskie zegarki marki Breil różnią się detalami w złocie lub rosé Pvd wzbogacone wstawkami z brylantów, diamentów lub ozdobami od Swarovskiego.

Zegarki męskie Breil reprezentują kolekcje Contempo, Manta Sport, Ground Edge lub Pilot, pozostawiając swój ślad na noszącym poprzez uzupełnienie nowoczesnego i unikalnego stylu w zależności od modelu w stali lub skórze dla eleganckiego lub agresywnego stylu.

Nawet chronografy lub tradycyjne zegarki w zależności od funkcji, które preferujemy, mogą być wyposażone w ultra-precyzyjne mechanizmy kwarcowe. Poza tym bogata oferta firmy Breil pozwala na wybór zegarków automatycznych, cyfrowych lub analogowych zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Zegarki męskie Breil z fazą księżyca czy kompasem obejmują grupę klientów, którzy chcą połączyć styl z technologią, gdzie znajdziemy produkty nawet dla młodych mężczyzn, którzy zawsze szukają detalu i szczegółu, co może uczynić ich wyjątkowymi.

Wyjątkowe wzornictwo i nie tylko

Linia biżuterii na rękę jest utrzymana w stylu zgodnym z duchem marki Breil, oferując nowoczesne wzornictwo określone przez lśniące i satynowe powierzchnie, które są rezultatem pracy włoskich studiów i wzornictwa, tworząc oryginalne kolekcje w ciągłym poszukiwaniu kolorów, kształtów i najwyższej jakości materiałów.

Pierścionki Breil przypominają i uzupełniają styl osoby, która je nosi, a poza tym można wybrać te z eleganckim stylem w polerowanej stali lub IP rosé z kryształkami.

Obrączki męskie marki Breil prezentują agresywny styl i są wykonane ze stali jubilerskiej i czarnych wstawek IP, idealne dla każdego młodzieńca i mężczyzny. Kolczyki wraz z naszyjnikami dopełniają stylizację.

Bransoletki męskie marki Breil wraz z naszyjnikami wyznaczają modny i agresywny styl dzięki kolekcji stalowych, skórzanych lub silikonowych bransoletek z czarnymi lub różowymi wstawkami IP i cyrkoniami sześciennymi.

W kolekcjach marki można znaleźć też bransoletkę z wężem, produkt marki Breil par excellence. W ciągu ostatniego roku marka skupiła się na biżuterii modułowej, tworząc kolekcję Breil Stones, damską kolekcję, w której można spersonalizować swoją biżuterię za pomocą różnych wkładek, wybierając materiał i kolor oraz kształty od zdecydowanie klasycznych, jak np. w kształcie serca po stylizacje geometryczne.